_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  9.50 – 10.35

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.05 – 12.50

          6.  13.00 – 13.45

          7.  13.55 – 14.40

          8.  14.50 – 15.35

_________________________

    

     

 

Birželio 1 – ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Užvenčio kultūros centre įvyko mokyklinio projekto mokiniams ir jų šeimoms „Kartu mes galime daugiau“ baigiamasis renginys. Savo kelią pradėjęs gimnazijoje, projektas iškeliavo į mokinių šeimas, o vėliau pasiekė ir Užvenčio kultūros centrą, kuris tapo projekto rėmėju, dovanodamas miestelio bendruomenei ir mokyklinio projekto dalyviams koncertą. Renginio metu dainavo Užvenčio kultūros centro meno vadovas Algimantas Butnorius, renginį vedė knygos personažai Mamulė Mū ir Varna (kultūros centro direktorė Odeta K. ir režisierė Ona G.).

Renginyje dalyvavo, ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos bei Užvenčio kultūros centro padėkomis  bei prizais, paskatinti keturiolikos šeimų vaikai, dalyvavę projekte. Apie projekto idėją, veiklas ir jų įgyvendinimą kalbėjo gimnazijos socialinė pedagogė Dalia Orlakienė bei psichologė Kristina Šimkienė. Mokiniams ir jų šeimoms padėkas įteikė gimnazijos direktorius Albertas Pumputis.

Kultūros centro direktorė Odeta Kuličauskienė renginio metu džiaugėsi kaimynyste ir bendradarbiavimu su gimnazija, išsakydama nuomonę, kad ir toliau bendradarbiavimas bus tęsiamas.

Mes, projekto organizatoriai, taip pat džiaugiamės prasmingais, partneriškais ryšiais su kultūros centru.

Tikimės, kad prasmingu renginiu prasidėjusi vasara, skleis savitarpio supratimo, atjautos, empatijos, bendravimo ir bendradarbiavimo  žiedus.

Socialinė pedagogė D. Orlakienė