_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Mūsų gimnazija jau penkti metai dalyvauja tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projekte „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Šio projekto tikslas – tobulinti Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių švietimo įstaigų bendruomenių pažinimo ir gamtamokslinę kompetencijas įgyvendinant ekologinio švietimo projekto uždavinius ir skatinti jų partnerystę. Karantino metu efektyvinome mokytojų ir šeimos partnerystę bei bendradarbiavimą organizuojant ugdomąją veiklą namuose. Mokiniai su tėvais, seneliais sodino moliūgo ir daržo augalų sėklytes, jas prižiūrėjo, rūpinosi. Tai suteikė pažinimo džiaugsmą auginant moliūgą ir kitas daržoves nuo sėklytės iki brandaus augalo.

Šiandien, rugsėjo 30 dieną, visi sugužėjo į mokyklą nešini savo užaugintais moliūgais ir kitomis daržovėmis. Stebino daržovių gausa ir derlius. Puikai užderėjo morkos, kopūstai, burokėliai, patisonai, cukinijos, bulvės, agurkai, petražolės, moliūgai. Didžiausias moliūgas svėrė beveik 10 kilogramų. Jam nenusileido įvairiaspalvės cukinijos. Todėl visos daržovės buvo sudėtos ......ne ne į puodą, o į turtingą, didelį penktojo gimtadienio tortą.

Dar vienas svarbus gimtadienio akcentas – pramogos. Klasėse mokiniai žaidė įvairius žaidimus, įtvirtindami savo pažinimo, bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius. 

Džiugu, kad šis projektas vėl sutelkė gimnazijos bendruomenę, kviesdamas dalintis ir tuo džiaugtis.