Kelmės rajono

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

1.  8.00 – 8.45

2.  8.55 – 9.40

3.  10.00 – 10.45

4.  11.05 – 11.50

5.  12.10 – 12.55

6.  13.05 – 13.50

7.  14.00 – 14.45

8.  14.55 – 15.40

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Vaiko laiko pojūtis dažniausiai prasideda nuo žinojimo, kada yra jo gimtadienis. Šios, kiekvienam priklausančios, šventės laukia ne tik patys mažiausi, bet ir  paaugliai bei suaugę. Tokią dieną vaikai itin natūraliai žaidžia žaidimus, būna draugų rate ir tuo mėgaujasi.

Gimtadienius „švenčia” ir įvairios veiklos bei projektai. Dalyvaudami viename iš jų - „Tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologiniame – socialiniame projekte Saulėto oranžinio traukinio kelionė” -  mes šiemet šventėme 5 – ąjį gimtadienį. Gimtadienių šventimui įtaką daro tradicijos, kultūra, formuojamas vaikų požiūris: jos ne tik perduodamos iš kartos į kartą, bet kiekvienos kartos yra ir pakoreguojamos. Vaikai kuria ir siūlo žaidimus, veiklas, išreiškia savo norus, mokosi argumentuoti.

Galima drąsiai teigti, kad laimingi prisiminimai apie džiaugsmingas vaikystės gimtadienių šventes skatina pratęsti ir puoselėti šias tradicijas.
Projekto koordinatorės:
Pradinių klasių mokytoja metodininkė Danutė Ivanauskienė