_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija kasmet vykdo renginius skirtus Europos kalbų dienai. Šie neįprasti mokslo metai suteikė galimybę sukurti savaitės renginių ciklą. Rugsėjo 21-25 dienomis mokytojai vykdė įvairias veiklas skirtas šiai dienai paminėti. Pirmadienį ir antradienį vyko užsienio kalbų greitakalbių plakatų gamyba. Trečiadienį plakatai buvo iškabinti mokyklos antro aukšto koridoriaus nišoje. Pradinių klasių mokiniai pasitelkę savo kūrybiškumą ir spalvotas kreideles mokyklos kiemelyje priešė įvairių šalių vėliavas. Mokinių piešiniai džiugino visą mokyklos bendruomenę ir sulaukė gausaus dėmesio. Ketvirtadienio veiklos aprėpė visą pasaulį: mokytojai skyrė keletą pamokos minučių gerosios patirties apie keliones sklaidai. Mokiniai ir mokytojai dalinosi savo patirtimis apie keliones ir bendravimą su skirtingų šalių žmonėmis, klausėsi šalių himnų ir rodė trumpus filmukus apie kultūras. O pačia linksmiausia diena tapo penktadienis. Paskutinę savaitės dieną mokiniai ir mokytojai rengėsi įvairių spalvų drabužiais taip parodydami kultūrų ir rasių įvairovę, o tuo pačiu ir vienybę.

Mokytoja Kristina Mockutė