_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Spalio 4 dieną mūsų gimnazijoje vyko netradicinė sveikatingumo diena. Nuo pat ryto 1- 12 klasių mokiniai startavo solidarumo bėgime „Gelbėkit vaikus“. Mažiausieji - 1-4 klasių mokiniai bėgo vieną simbolinį solidarumo kilometrą aplink mokyklos stadioną. Prie starto linijos juos pasveikino ir sportinės sėkmės palinkėjo mūsų mokyklos socialinė partnerė, kultūros centro direktorė Odeta Kuličauskienė. 5-8 klasių mokinius padrąsino ir palinkėjo niekada nepamiršti aktyvios fizinės veiklos verslininkas, nuolatinis mokyklos sporto rėmėjas Alvidas Knyzelis. Mokiniai bėgo solidarumo kilometrą aplink mokyklą. Patys vyriausi- 9-12 klasių mokiniai įveikė dižiausią atstumą. Jie bėgo solidarumo kilometrą aplink Užvenčio miestelį. Prie starto linijos juos sveikino ir sėkmės linkėjo mokyklos direktorius Albertas Pumputis. Prieš bėgimą mokiniai ieškojo rėmėjų, rinko lėšas , kurios buvo pravestos organizacijai "Gelbėkit vaikus." Šiais metais piniginės lėšos bus panaudotos paremti Lietuvos ir Ukrainos skurstantiems vaikams paremti.  Klasių auklėtojai mokiniams, pagal duotas temas, pravedė paskaitėles apie pagrindines olimpines sąvokas, olimpines žaidynes, kilnų elgesį sporte, olimpinę simboliką ir dalyvavimą olimpinėse žaidynėse. Po bėgimo mokiniai, kartu su klasės auklėtojais, savo klasėse ruošė sveiko maisto  rudens gėrybių puokštes. Vertinimo komisija įvertino gausiausią, spalvingiausią ir meniškiausią puokštes. Nugalėtojai - 6,7 ir 9 klasių mokiniai buvo apdovanoti padėkomis. Dalyvaudami renginyje mokiniai suprato, kaip svarbu pdėti tiems, kam to labiausiai reikia, kaip svarbu būti solidariam, dalintis tuo, ką turi. Ragaudami atsineštą sveiką maistą ir sportuodami stiprino savo sveikatą, praplėtė akiratį. Dėkojame rėmėjams, tėveliams ir visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

Fizinio ugdymo mokytojas Aidas Juozapavičius