_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

Š. m. spalio 10–25 d. visoje Europoje ir Lietuvoje vyksta iniciatyva Programavimo savaitė 2020 (Code Week 2020).

Visuomeninė iniciatyva, vykdoma savanorių, kurie yra programavimo savaitės ambasadoriai savo šalyse. Šios savaitės metu organizuojami įvairūs renginiai, pažintiniai užsiėmimai, akcijos, programavimo pamokos siekiant populiarinti programavimą. Mokydamiesi programuoti suvokiame sparčiai besikeičiantį pasaulį, geriau suprantame, kaip veikia technologijos, ir tobuliname savo įgūdžius bei gebėjimus, kad galėtume rasti naujų idėjų ir kurti inovacijas.

Kokia tai nauda?

  1. Programuoti smagu.
  2. Programuoti kūrybiškai. Nuo pat pradžių žmonija kūrė naudodama molį, plytas, popierių, medį. Šiandien mes taip pat kuriame programuodami.
  3. Programavimas įgalina. Programuodami galime sukurti kokį nors produktą ir padaryti jį prieinamą milijonams žmonių. Programuodami galime kurti interneto svetaines, žaidimus, valdyti kompiuterį ar net robotą.
  4. Suprasti pasaulį. Vis daugiau ir daugiau įrenginių yra sujungtieji įrenginiai. Suvokdami, kas vyksta už ekrano, galime suprasti pasaulį.
  5. Programavimas skatina skaitmeninį mąstymą, moko spręsti problemas, mąstyti kritiškai, taip pat skatina kūrybiškumą ir komandinį darbą.
  6. Šiuo metu 90 proc. darbo vietų reikia skaitmeninių įgūdžių, įskaitant programavimą, turinčių darbuotojų.

2019 metais programavimo savaitėje dalyvavo 4,2 mln. įvairaus amžiaus žmonių iš daugiau nei 80 šalių Europos Sąjungoje ir už jos ribų.

Mūsų gimnazija taip pat įsijungė į šią visuomeninę iniciatyvą. Spalio 13 dieną pradinių klasių mokytoja Edita Kazlauskienė 1-4 klasių mokinius supažindino su išmaniosiomis informacinėmis technologijomis - „Bee-bot“ bitutėmis, robotikos rinkiniais LEGO® Education WeDo 2.0, jų pritaikymu, robotikos ir inovacijų ateitimi. Mokiniai, dirbdami moderniais robotikos rinkiniais LEGO® Education WeDo 2.0, valdomais išmaniaisiais įrenginiais (planšetėmis) projektavo, konstravo ir programavo robotus - Žibintuvėlį, Malūnėlį, Sukantį palydovą, Seklį -remiantis Lego sukurta vaikų mokymo priemone 4C (bendrauk, konstruok, mąstyk ir tęsk). Taip pat mokėsi programuoti dirbdami su išmaniosiomis bitutėmis  „Bee-bot“.