_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"
 

2020-10-15 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje įvyko pirmasis projekto “European Youth - Your Voice Will Be Heard” partenių susitikimas.  Dėl Covid – 19 susitikimas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo keturių mokyklų   mokiniai ir mokytojai. : International school of Stuttgart Sindelfingen Campus (Vokietija, Stuttgart), Miedzynarodowa Szkola Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Lodz (Lenkija, Lodz), Sociedad Cooperativa Galega Guillelme Brown (Ispanija, Ourense) ir mes - Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija. Susitikimo metu mokiniai turėjo pirmą galimybę pamatyti, pabendrauti ir parungtyniauti su kitų šalių mokiniais. Mokyklų partenių susitikimui ruošiamės kruopščiai ir atsakingai. Visi projekto partneriai turėjo padaryti po tris žvaigždes, iš kurių bus daroma Europos Sąjungos vėliava. Taigi pats didžiausias iššūkis buvo trijų žvaigždžių gaminimas su Ispanijos, Vokietijos ir Lenkijos šalių simbolika. Ypač dėkojame dailės mokytojai Simonai Tekorienei už įkvėpimą, idėjas ir pagalbą  kuriant žvaigždes. Visą mėnesį septintokai, padedami mokytojos Ilonos Kučinskienės, rinko medžiagą apie šalių partnerių miestus (miesto plotas, gyventojų skaičius, istorija, įžymios vietos, tradicinė virtuvė), mokyklas ir ruošėsi pristatymui. Šeštokai, kartu su anglų kalbos mokytoju Ričardu Kančiauskiu, ruošėsi pristatyti tris lietuviškus tradicinius patiekalus ir gėrimus. Taip pat reikėjo pasiruošti pristatyti miestą, kuriame yra mokykla. Pažiūrėjome į šitą užduotį kūrybingai – nusprendėme sukurti filmą su Užvenčio mietelio, apylinkių, mokyklos ir net auginamų gyvūnų vaizdais.

Po susitikimo nelabai norėjosi eiti namo,  norėjosi dar pabūti kartu ir dalintis įspūdžiais. Buvo linksma ir įdomu. Visi kartu padarėme išvadą, kad dalyvavimas tarptautiniame  Erasmus+ projekte yra puiki patirtis ir mes nekantraudami laukiame naujų susitikimų!

Anglų kalbos mokytoja Ilona Kučinskienė