Kelmės rajono

Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

1.  8.00 – 8.45

2.  8.55 – 9.40

3.  10.00 – 10.45

4.  11.05 – 11.50

5.  12.10 – 12.55

6.  13.05 – 13.50

7.  14.00 – 14.45

8.  14.55 – 15.40

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Gamtą puošia nuostabus metų laikas – spalvingas ruduo, gausus įvairiausių daržovių, vaisių ir kitokių gamtos gėrybių. Medžių lapai nusidažo įvairiausiomis spalvomis, gamta nurimsta. Ir, nors ruduo jau gerokai įsibėgėjęs dosniai barsto ir dalina visas gėrybes, tačiau noras džiaugtis gamtos dovanomis neblėsta. O pasitelkus fantaziją, kūrybiškumą bei išradingumą, galima sukurti daug nuostabių kūrinių.

Parodą organizuoja Pasvalio „Riešuto“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja neformaliojo švietimo centras

Parodos partneriai: Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnybos Suaugusiųjų švietimo skyrius.

Parodos tikslas – ugdyti vaikų aplinkos pažinimo ir meninę kompetencijas, suteikiant galimybę patirti kūrybos džiaugsmą gaminant darbelius, dekoruojant objektus popieriaus lape iš gamtinės medžiagos.

Uždaviniai:

• skatinti domėjimąsi rudens gamta, jos gėrybėmis, medžio lapų įvairove;
  • lavinti vaikų išradingumą, kūrybiškumą, saviraišką, kuriant darbelius, paveikslus iš rudens
  • gėrybių, gamtinės medžiagos;
  • stiprinti ugdymo įstaigų pedagogų, tėvų ir vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą, įsitraukiant
  • į kūrybinį procesą.

Į rudeninį kūrybinį procesą įsitraukė ketvirtos klasės mokinė Emilija R. parodai pateikusi darbelį ,,Rudenį išskrenda paukščiai“. Mokinę kurti paskatino socialinė pedagogė Dalia O.