_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis -  Tolerancijos Dėlionė!
Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t.

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena.

Gimnazijoje pradinių klasių mokiniai, padedami klasių mokytojų Editos A., Editos K., Danutės I., Otilijos N., socialinės pedagogės Dalios O.,  tėvelių taip pat minėjo Tolerancijos dieną. Visą savaitę su mokiniais kalbėjome, ką reiškia Tolerancija, kokių pavyzdžių galima rasti mūsų aplinkoje. Vaikai mokėsi padovanoti draugams ir bendraamžiams savo šypseną, dainuoti dainą, dėlioti dėlionę, ištiesti pagalbos ranką tam, kam to labiausiai reikia. Namuose su tėveliais ant iškirptų rankyčių rašė kas tai yra Tolerancija, sprendė kryžiažodį, diskutavo apie vaikų teises ir pareigas.

Pirmo aukšto koridorius Lapkričio 16 – ąją pasipuošė mokinių ir jų tėvų simbolinėmis ,,rankomis“, kuriuose susidėliojo  Tolerancijos prasmė.

Socialinė pedagogė Dalia Orlakienė