_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Šių metų lapkričio – gruodžio mėn. Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos  psichologė Kristina Šimkienė, socialinė pedagogė Dalia Orlakienė ir informacinių technologijų mokytojas Arūnas Romanovas  organizavo Respublikinę ugdymo įstaigų ugdytinių ir mokinių kūrybinių darbų virtualią parodą ,,Jausmai ir emocijos“, skirtą Vaikų emocinės gerovės metams.

Organizuodami parodą siekėme padėti mokiniams geriau suprasti savo ir kitų jausmus ir emocijas bei mokyti jas reikšti tinkamais būdais, lavinti jų socialinį emocinį intelektą, skatinti kūrybiškumą, stiprinti ugdytinių, tėvų ir pedagogų, pagalbos mokiniui specialistų socialinį emocinį ryšį, plėtoti bendradarbiavimą tarp respublikos ugdymo įstaigų, suteikiant mokiniams ir mokytojams galimybę dalyvauti kūrybiniame dialoge.

Džiaugiamės, kad sulaukėme dalyvių iš  67 šalies  ugdymo įstaigų: lopšelių – darželių, progimnazijų ir pagrindinių mokyklų, mokyklų – darželių, mokyklų – daugiafunkcių centrų, specialiųjų mokyklų, technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklų, vaikų ir jaunimo klubų, centrų bei gimnazijų. Parodai pateikta apie 300 mokinių ir jų grupių darbų. Daugiau nei 100 pedagogų, pagalbos mokiniui specialistų, socialinių darbuotojų ir mokinių tėvų skatino vaikus kalbėti apie jausmus ir juos perteikti vizualiai.

Visi dalyviai kūrybinius darbus, platų jausmų ir emocijų spektrą pamatys virtualiame leidinyje ,,Jausmai ir emocijos“.

Norime padėkoti visiems dalyviams – mokiniams, tėvams ir pedagogams bei pagalbos mokiniui specialistams.  Tikime, kad ugdomas kūrybiškumas bei lavinamas socialinis emocinis intelektas  vaikų širdyse padės pagrindus geriau pažinti tikrąsias vertybes, skatins jas saugoti ir tinkamai reikšti.

psichologė Kristina Šimkienė
socialinė pedagogė Dalia Orlakienė