_________________________

Kelmės rajono
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija

 

Biudžetinė įstaiga.
Duomenys kaupiami ir saugomi
juridinių asmenų registre.
Kodas 190092914

 

P. Višinskio 5, Užventis, Kelmės r.
tel/fax.: (8 427) 57350
el.paštas: info@uzvenciogimnazija.lt

_________________________

                 Pamokų laikas

 

          1.  8.00 – 8.45

          2.  8.55 – 9.40

          3.  10.00 – 10.45

          4.  11.05 – 11.50

          5.  12.10 – 12.55

          6.  13.05 – 13.50

          7.  14.00 – 14.45

          8.  14.55 – 15.40

_________________________

    

     

Tarptautinio švietimo įstaigų bendruomenių
ekologinio - socialinio švietimo projektas
,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ"

Pažymint Sausio 13 dienos įvykių trisdešimtmetį Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijoje organizavome bėgimą, paminėti Laisvės gynėjų dieną. Mokiniai pagal amžiaus grupes nuo 5 iki 12 klasių bėgo siūlomus nuotolius. Bėgimo dalyviai  į mobiliuosius telefonus parsisiuntė  „STRAVA“ bėgimo programėles, kuriose buvo fiksuojamas nubėgtas atstumas , laikas ir bėgimo maršrutas. Renginyje mokiniai ir mokytojai galėjo dalyvauti nuo sausio 5 iki 11 dienos. Suvedus rezultatus paaiškėjo, kad bėgime dalyvavo 36 mokiniai ir 11 mokytojų. Mokytojų grupėje aktyviausias bėgikas buvo muzikos mokytojas  Kęstutis Radavičius, kuris kiekvieną dieną įveikdavo nuo 3 iki 7 kilometrų nuotolį. 5-6 klasių grupėje 3 kilometrų atstumą  geriausiai sekėsi įveikti  Liepai Šimkutei, 5 klasės mokinei ir Darui Macijauskui, 6 klasės mokiniui. 7-9 klasių mokiniai turėjo įveikti 4 kilometrus. Čia geriausiai sekėsi Justinai Macijauskaitei 9 klasės mokinei ir tos pačios klasės mokiniui Lukui Zykui. Vyriausiųjų 10-12 klasių gimnazistų grupėje nepralenkiami buvo ir geriausią rezultatą parodė 11 klasės mokiniai Justas Macijauskas ir Ema Macijauskaitė. Džiugu, kad prie organizuojamo bėgimo prisijungė ir pradinių klasių mokiniai. Čia aktyviausi buvo 3 klasės mokiniai Kajus Krencevičius ir Urtė Laugalytė. Jaunuosius bėgikus dalyvauti renginyje paskatino jų mokytoja Danutė Ivanauskienė, kuri taip pat aktyviai dalyvavo bėgime. Visi nugalėtojai bus apdovanoti atminimo medaliais, kuriuos įsteigė mokyklos direktorius Albertas Pumputis. Taip pat paaiškėjo, kad renginyje masiškiausiai dalyvavusi klasė buvo 5 klasė . Net 13 mokinių  kartu su auklėtoja Kristina Mockute sėkmingai nubėgo 3 kilometrų nuotolį. Svarbiausia, kad mokiniai ir mokytojai, dalyvaudami bėgime, ne tik paminėjo Laisvės gynėjų dienos trisdešimtmetį, bet ir aktyviai praleido laisvalaikį, pasisėmė teigiamų emocijų ir pagerino savo sveikatingumą karantino laikotarpiu. Sveikiname visus bėgimo dalyvius ir linkime sėkmingų startų kitose varžybose.

Fizinio ugdymo mokytojas Aidas Juozapavičius